?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

May. 26th, 2014

не можна не помітити, як бурно відреагував російський нарід на майданівську кричалку "хто не скаче, той москаль"

мені це було так дивно, так незрозуміло, шо аж смішно! я, наприклад, не хочу бути москалем! ну, добре, якшо це когось ображає, то не хочу бути росіянкою! ні за що в світі не погодилась би! навіть за омріяну "бешечку"! навіть за мільйон доларів! я б не прийняла б громадянство цієї країни за усі скарби світу!

але так само... ні, все ж таки з трішечки з меншою інтенсивністью я не хочу бути в'єтнамкою! і не хочу бути сомалійкою, мексиканкою, індианкою... та мало ким би я не хтіла стати! чи варто громадянам усих цих націй ображатися на таке моє небажання?

а от росіяни - ти бач! - образилися. і от вчора до мене дійшло, чому. це тому, що вони оці наші кричалки сприймають так, як звикли сприймати загрозу від своїх місцевих голених голів: із повною серьйозністю. і навіть, бідолахи, уявити не можуть, що за цими словами немає жодної агресії.

насправді, ситуация дуже схожа з історією слова "нігер". пам'ятаєте, як ми усі сміялися з заборони називати негра негром? а от неграм зовсім не смішно! коли протягом багатьох поколінь до них ставилися, як до худоби, навіть натяк на особливість їх раси  сприймається як загроза!

тому я особисто дуже розумію, що люди обурені почути жарти з вмістом згадування їх національності, адже бідолашні наші "старшиє брат'я" вже багато разів бачили, як в їх країні сьогодні людину називають "чуркою", а завтра вбивають; то ж хто забажає стати таким от "чуркою" в іншій країні?

заспокойтеся, невгомовні, ніхто ні на які ножі ані вас, ані інших росіян підіймати й не збирається. хоча виключенням мають стати усі ті громадяни росії, які сьогодні з російською зброєю в руках тероризують крим та донбас.

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
lj_val
May. 27th, 2014 08:44 pm (UTC)
Маленькая ремарка. "Бритые головы" остались в 90-х. Не знаю как у вас, а у нас они вымерли как класс. Теперь государство имеет полный контроль над бизнесом. И этот контроль только усиливается.

Теперь по сути. Да, мы всерьез воспринимаем ваши "кричалки". Позволю себе процитировать одну поучительную историю.

Одна старая, пережившая холокост еврейка выступала в школе перед учениками - ну, как и у нас ветераны выступают. Когда она закончила выступление, учитель спросил у учеников, что они могут сказать по поводу услышанного. Большинство телерантных и цивилизованных детишек высказывались в духе «мы за гуманизм и за мир во всём мире, это никогда не должно повториться», и т.д. И тут бабушка комментирует: "Всё проще. Всё гораздо проще. Просто, если кто-то когда-нибудь будет говорить, что хочет вас убить - поверьте ему. Не ищите объяснений, почему; не думайте, что на самом деле он имеет в виду совсем другое, не рассказывайте друг другу, что это просто какая-то политика и другие игры. Просто поверьте. А дальше: можете - деритесь, не можете - бегите. Но главное - поверьте. Сразу..."
madam_liberty
May. 27th, 2014 11:10 pm (UTC)
это просто смешно! сравнивать евреев, которых уничтожали, притесняли и изживали все, кому не лень, и русских, которым геноцид не известен настолько, что они отрицают его даже в случае с другими народами (я, конечно, о голодоморе в Украине, да)

а контроль государства - это да, проблема, не спорю. ужас в том, что те, кого вы считаете оставшимися в 90, нынче отрастили волосы и бороды и тоже стали под путинский контроль. и если вам не страшно от того, что фашизм возводится в ранг государственной идеологии, вы очень смелый человек.
( 2 comments — Leave a comment )

Profile

corner
madam_liberty
madam_liberty

Latest Month

May 2014
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Ideacodes