madam_liberty (madam_liberty) wrote,
madam_liberty
madam_liberty

в мене причудова робота!

я йду на неї  із задоволенням і зовсім не втомлююсь! я й уявити не могла, що таке муже бути) щоб закінчивши чергування, я вже мріяла про наступне!

старший фельдшер кожного разу, як баче мене, запитує, чи не розчарувалась я ще, чи досі мені так все подобається) сьогодні зізналася, що ще жодного зі своїх нових підлеглих так не розпитувала! каже, бо ніхто ще не приходив із такою посмішкою, як в мене) каже, чогось була впевнена, що я як побачу ближче, що це за робота, миттю посмішка зникне!
а я й досі сяю)

мені дуже пободається допомогати тим, хто цього потребує, бачити, як вони заспокоюються й почуваються краще лише від того, що ми увійшли у кімнату! не кажучі про дії ліків)

мені все одно, чи дають вони нам гроші, чи ні - кожен отримає належну допомогу. і я знаю, що ніколи не стану такою, про яких розповідають страшні випадки зі швидкої. обіцяю. клянусь.

доречі, моя вища непрофільна освіта на такій посаді - зовсім не щось надзвичайне! один хлопець мав навіть вищу юридичну й мати-суддю, ще й власницю юридичної контори, а працював санітаром) звільнився, щоб доглядати за матір'ю післе інсульту. та й взагалі, серед молодшого медичного персоналу дуже багато приємних та освічених людей, з якими приємно спілкуватися. іноді набагато приємніше, ніж із лікарями та фельдшерами)
Tags: dream job
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments