madam_liberty (madam_liberty) wrote,
madam_liberty
madam_liberty

 • Music:

медкомісія та новина

не просто так я її проходила, адже нарешті я вирішила здійснити свою давнішню мрію й піти працювати в медицину! тому сьогодні я віпрацювала своє перше чергування на швидкій невідкладній медичній допомозі в якості молодшої медичної сестри!!!!

було дуже кльово! 15 викликів! 12 годин (по факту 13,5). мені тільки вену на давали колоти на перший раз, а все інше я із задоволенням робила: готувала ліки для ін'єкцій, робила внутрішньом'язові, заповнювала картки, супроводжувальні листи у лікарню та рапортичку про використання ліків на викликах.  надзвичайно приємно бачити, як перелякана людина перетворюється на щасливу, коли падає тиск (більшість викликів), або минає біль від ущемлення нерва...

я неймовірна щаслива, хоча у машині було дуже холодно, дипломат важкенький, п'яті поверхи йшли безперервно, а в деяких хатах умови дуже далекі від тих, що я вважаю нормальними. зовсім не втомилась, хоча 15 - це дуже багато, як для одного чергування.

заробила аж 40 гривень! ))) капець, стільки коштує два моїх підписа)) отаке ось порівняння: 2 підписа або 13,5 годин праці)

наступне - нічне: з четверга на п'ятницю.

попрацюю отак, і якшо моє відношення до медицини не зміниться, піду у медколедж, здобувати освіту, бо мене якось недобро лякають, що мені не лише на виклики їздити, а й машину мити, ще й на станції прибирати! а таке я зовсім не люблю)

між викликами в мене куча часу - читала, слухала музику, лазила в інеті... тільки б потеплішало швидше!
Tags: dream job
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments