?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

ще коли ми з Cашечкою тільки зустрічались (хоча він мені вже запропонував взяти з ним шлюб, а я навіть погодилась, хоча зовсім ще не збиралась цього робити), він познайомив мене зі своїми сусідами з верхнього поверху - Сашею та Сірожою.

сам він тоді жив у двокімнатній квартирі, яку ділив із ще двома хлопцями з його універу, тому той факт, шо Саша і Сірожа теж ділили квартиру, мене зовсім не здивував. може теж для скорочення бюджету? хоча вони вже працювали... ну все одно. хлопці вони були кумедні, ми весело провели час та й все.

потім через деякий час Сашечка мене повідомлє, що Саша і Сірожа переїхали у інший район і запрошують нас у гості. я до них ставилась дуже добре, тому із задоволенням запрошення прийняла.

і от ми в них. квартира двокімнатна, господарі показують її нам, я цікавлюсь чудернацькими шухлядками на кухні, Сірожа в захваті мені надає пояснення, потім йдемо у зал, роздивляємось... і от потрапляємо до спальні. а там двоспальне ліжечко! і от в моєму незіпсованому мозку навіть думки не промайнуло, що таке ліжко тут не так собі просто! я лише з пікантним виразом обличчя питаю в господарів: ооо! яке ліжечко! а ви тут удвох спите? (хі-хі-хі) чи міняєтесь, залежно до кого гост'я завиітала (хі-хі-хі)? вони делікатно промовчали, нічого не відповіли.

вечір був чудовим, мені все сподобалось, залишали ми оселю в дуже гарному настрої, а вже у таксі я почала розпитувати Сашечку: а скільки коштує квартира? а він такий: а вони не знімають, вони її купили. оп-па! як купили?! на двох?! чи Саша купив? а вони родичі? може їх батьки якось дружать близько? чекай-чекай! я не розумію! якщо в одного з них є гроші купити квартиру, то нащо йому сусіда?! Сашечка мужньо тримався і зробив все можливе, щоб відповісти на всі мої дурні запитання. а вони тим часом ставали все менш дурними, адже в мене одне почало ціплятися за інше, і от вже певна картинка вимальовується, хоча я все ще не можу повірити в реальність!  але ж ліжко... воно пояснювало багато!)

вже у ліфті Сашечка не витримав: ну що ти від мене хочеш почути?! що вони трахають одне одного?! так! саме це вони, напевно, зараз і роблять!

божечки, як мені було соромно! особливо у нашу наступну зустріч)

а взагалі вони насправді чудові дядьки. розумні, стильні, з відмінним почуттям гумору і смаком життя. і той факт, що мені так багато часу знадобилося, щоб дізнатися про них всю правду, каже не лише про те, що я колись була дурненька, але й про те, що їх стосунки ніколи не були такими надвідвертими в присутності інших, що звичайно й пояснюється всими їніми чеснотами. вже років 15 із задоволенням з ними спілкуюсь)

Comments

( 1 comment — Leave a comment )
pmoscow
Mar. 29th, 2014 09:38 pm (UTC)
Я тоже не сразу стал понимать, что некотоые мои знакомые пидоры
Еще смешнее, что многие кумиры из мира музыки - конченные пидарасы
( 1 comment — Leave a comment )

Profile

corner
madam_liberty
madam_liberty

Latest Month

May 2014
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Ideacodes