madam_liberty (madam_liberty) wrote,
madam_liberty
madam_liberty

я страшенно не люблю релігію

але я вдячна церкві за те, що вона пропонує вихід із складних життєвих ситуацій людям, які цього потребують. адже коли все навколо рушиться, завжди легше повірити, що десь тебе прихистять й пробачать усі твої помилки, ніж чинити опір негараздам наодинці із собою, оточеним ворогом...

мені лише шкода, коли одні наживаються на такій потребі інших. і ще більше мені шкода, коли за релігію починають вбивати. та я розумію, що вбивають вже не за гроші, не за недоотриману вигоду, а коли люди сприймають релігію як дещо вжливіше за життя.

і розуміючи це, в мене на очі насунулись сльози, коли я прочитала таке:

Крымские татары предложили священникам Украинской Православной Церкви Киевского Патриархата совершать богослужения в мечетях Крыма, заявил пресс-секретарь Киевского Патриархата архиепископ Евстратий (Зоря).

"Если не буде возможности нам, нашим священникам и прихожанам молиться в своих храмах, то они предоставят место в мечетях. И заверили, что они будут помогать защищать наши права и дадут возможность в своих культовых сооружениях", — заявил архиепископ УПЦ КП Евстратий.

По его словам, два священника УПЦ КП уже оставили Крым, еще одиннадцать продолжают совершать там богослужения. Однако все духовенство Киевского Патриархата было вынуждено вывезти с полуострова свои семьи.

якщо хтось не знає, московський патріархат оголосив майнові претензії на майно української православної церкви в Криму й навіть розпочав дуже нехристиянські заходи щодо реалізації цих претензій.

Tags: ще не вмерла україни ні слава ні воля
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments