?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

в моєї куми сьогодні день народження.

ще за два місяці вона почала узгоджувати зі мною план святкування, адже хтіла святкувати неодмінно зі мною! план був такий: взяти трави, подивитись в аймаксі якийсь вражаючий фільмчик, потім піти десь суші поїсти, а наступного дня навіть навідатись до її подружки в Високий та засмажити там щось на мангалі. я навіть була готова не пити й не курити наступного дня, щоб їхати машиною й не псувати враження публічним транспортом.

чоловіком своїм вона була вкрай незадоволена, тому й розмови не було про влаштування якогось бенкету вдома.

і от цей день настав. я мала вранці забрати справку про мед. огляд  (окрема історія - потім розповім) та приготувати дитині щось поїсти, щоб до кінця дня присвятити весь час іменинниці. але ще по дорозі до лікарні вона дзвонить із проханням пофарбувати їй волосся. ну, думаю, добре, зробимо, хоч я - дитя перукарень, і лише раз фарбувала волосся сама (та навіть не всю довжину, а лише коріння, що відросло)

сама купила їй фарбу, гаманець у подарунок (вона загубила свій новий 2 тижні тому), ще й вина взяла, яке вона любить. прихожу (десь о 12). а в неї на кухні процес святкового приготування! оселедця під шубою почала - кинула, взялася тісто для торта місити - кинула, качку дістала маринувати - кинула, бабі доручила смажити арахіс для торта... де там фарбуватися?! та ось тут, каже, й будемо! серед варених овочів, сметани та борошна!

божечки, це був жах якийсь! я стільки разів бачила, як це роблять у салоні, але ж в них все зручненько, і тут тобі й зажимчики для волосся у потрібній кількості, і тут тобі таця для мисочки з фарбою! а в мене нічого нема!одну заколку в усьому домі знайшла, але вона залізна, об неї подрала рукавички, то й ще пальчики собі пофарбувала( а ще до салону приходять, сідають і не рипаються! а ця моя краса то покурити, то по телефону потриндіти, то ще шось зробити... поки півгодини чекали, усі разом готували оце все, що вона почала й кинула. потім ще довго мили їй голову, сушили... потім торт робили... кожні півгодини я дивилася на годинник і розуміла, що кина  не буде. може, думаю, буде хоч суші-паті?

але коли ми нарешті вийшли з дому (о 17.52!!!!!) вона ще повідомила про необхідність порівняти кінчики у перукарні! власне, я сама казала, що це потрібно зробити. але ж я не могла й уявити, що вона вирішить це робити просто зараз! замість первісного плану. коли о 18.30 ми знов опинились на вулиці, я зрозуміла, що вже не маю часу на куму, адже маю голодну дитину й чоловіка, який скоро повернеться з роботи. думаю, зара як скажу їй, що маю йти, вона засмутиться, адже така вся красива, а піти нікуди не зможе. але вона не тільки не засмутилась, а просто зраділа! а як же? чому б і ні? я на неї весь день вбила, пофарбувала, їсти приготувала, подарунок подарувала, а замість нічого не вимагаю! дуже вдобно й корисно!

тепер я не розумію, нащо були оті два місяці планувань, якщо вона в решті решт все одно святкувала вдома, з клятим чоловіком, дітьми, свекрухою та свекром. і нащо я взагалі в цій всій підготовці брала участь, якщо мене навіть не запросили на власне святкування?

а! ще про завтра ж! подружка у Високому з отітом і гайморітом, тому до неї ми завтра теж не їдемо!

мені не зрозуміло: або вона мене вважає зовсім наївною чи дурною, або вважає, що таке ставлення до людей є нормальним і сама б не відмовилась, аби до неї так ставилась, наприклад, я

Comments

( 12 comments — Leave a comment )
pmoscow
Mar. 26th, 2014 01:24 am (UTC)
Я бы послал еще на этапе приготовления еды. Если человек меняет совместные планы без согласования, у меня есть право в этом не участвовать.
Нашел бы с кем покурить)))
madam_liberty
Mar. 26th, 2014 09:55 am (UTC)
от правильно б зробив, а я щось близьких не вмію посилати(((

а трави щось вчора аж зовсім не хотілось, взагалі у кіно не хотіла, тому його скасування мене й не сильно засмутило. але ж друга частина марлезонського балету мала відбутися!
pmoscow
Mar. 26th, 2014 04:14 pm (UTC)
Траву нужно курить в хорошей компании))
Тогда и в кино захочется
madam_liberty
Mar. 26th, 2014 08:02 pm (UTC)
мої відносини з травою якось етапами будуються: півроку не хочу від слова "зовсім", потім раптом шось змінюється, тоді можу навіть компанією знехтувати)

зара в залі IMAX лише 300 спартанців. я на нього якось принципово не хочу. лише шоб не псувати людині день народження пішла б. а воно, бачиш, і не людина зовсім виявилась))
pmoscow
Mar. 27th, 2014 04:36 am (UTC)
Я тоже курю редко, есть у меня пара знакомых пидоров, с ними иногда.
madam_liberty
Mar. 28th, 2014 09:02 am (UTC)
а підори - це їх характеристика як людей чи виключно сексуальна орієнтація?)
pmoscow
Mar. 28th, 2014 01:55 pm (UTC)
Ориентация)))
madam_liberty
Mar. 28th, 2014 04:08 pm (UTC)
слухай, от в мене теж є пара таких знайомих, взагалі абсолютно нормальні, скажи ш? ніколи не розуміла отієї гомофобії. чоловіки їх зазвичай аж жахаються, наче бояться заразитися)

існує, звичайно, версія про латентний гомосексуалізм, який ховається за гомофобією, але мені в неї не дуже віриться, бо тоді виходить, що гетеросексуальних чоловіків просто одиниці!
pmoscow
Mar. 28th, 2014 06:55 pm (UTC)
Да, отличные ребята, умные, успешные. А то, что трахают друг друга, так это их дело. Я как-то был сними вкомпании пяти пидоров: когда я спросил одного из них не флиртует ли он с моим другом, тот сказал, что гей флирт - это когда обсуждают размеры и предпочтения в сексе. Я за них порадовался)))
pmoscow
Mar. 26th, 2014 04:14 pm (UTC)
Извини, я по-украински читаю, но писать не могу)))
madam_liberty
Mar. 26th, 2014 08:05 pm (UTC)
божечки, ну про що й мова! я зрозумію будь-якою мовою, звичайно! лише мої французька й німецька дуже просять, щоб я ними не писала, бо їм соромно, а розумію я все))
pmoscow
Mar. 27th, 2014 04:34 am (UTC)
Я по-французски вообще писать не умею, хотя говорю неплохо)))
( 12 comments — Leave a comment )

Profile

corner
madam_liberty
madam_liberty

Latest Month

May 2014
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Ideacodes