?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

про золотого півника

я в дитинстві дуже не любила цю казочку. мені все здавалося нелогічним, незрозумілим, недобрим в ній. я не бачила в ній ніякого сенсу тоді, але дещо побачила в ній зараз. у кінці скажу, що)

а спочатку питання:

1. чому цар Дадон виростив таких двох синів, що міг їх окремо посилати відповідати на загрозу, але втрьох з ними не міг впоратися із захистом своїх кордонів, хоча в минулому сам, один, з цією задачею проблем не мав?

2. як дорослий чоловік міг закохатися у якусь там царицю до забуття і не второпати, що ця жіночка є надзвичайною загрозою, що вже коштувала йому двох третіх його віська й обох синів?

3. з яких хуйов скопцю отая дівчинонька знадобилася? що він з нею збирався робити? чого він не висунув свої вимоги раніше, після того, як півника отого подарував? чи є якийсь зв'язок між царицею та скопцем?

4. яка користь від операції для цариці? якщо землі - нащо вона зникла, а не лишилася сама або не лишила свого представника? якщо землі їй не потрібні, то в чому зиск?

а тепер про урок. адже в кінці казочки автор наполягає, що добрі молодці мають якийсь урок для себе винести. єдине, що можна відшукати, полягає в тому, що добрі молодці, поки вони ними є, мають дуже ретельно визначати, скільки земель вони можуть собі загрбати, і не перевищувати встановленоъ кількості, адже старість прийде, діти можуть не надати допомоги по їх збереженню, а там і півник може на голову сісти...

як оце путіну надіслати? я б навіть на російську переклала...

Profile

corner
madam_liberty
madam_liberty

Latest Month

May 2014
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tags

Powered by LiveJournal.com
Designed by Ideacodes