?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

коли я дивлюсь на тих людей, які свідомо й щиро радіють приєднанню Крима до РФ, коли я бачу своїх співвідчизників (навіть більше - земляків!), які клянуть все українське й закликають Росію прийти та врятувати, я розумію, що цих людей не змінити. І навіть якщо з часом вони зрозуміють, що нічого доброго вони не здибають в тій Росії, що нікому вони там нах не нада, що нічого ліпшого за "хохла" й "бендерівця" вони не почують на свою адресу, вони ніколи не стануть українцями. І я не хочу їх в цій країні! Я їх не люблю й не хочу з ними ділити батьківщину!

Але я також розумію, що не можна дозволяти їм йти в Росію з моєю землею. Хочуть бути росіянами - нехай будуть ними. Нехай їдуть зі своїми дітьми (я не хочу, щоб з них виростали нові потвори, які ненавидять рідну країну), батьками й домашніми тваринами. Їх не більшість, тому вони мають піти або сісти за грати, адже лишати без покарання таку поведінку не можна.

***
Вчора я під'їхала до свого дома, а на моє місце паркується якийсь чолов'яга. Я під'їхала ближче, опустила скло, підперла щічку кулачком й стала спостерігати за його маневрами. Коли він вмостився й вимикнув фари, нарешті помітив мене, опустив своє скло, мов, кажи, що хочеш?
- А я тут живу, - кажу
- А я в гості прієхал, так што ви прєдлагаєтє?
- Я, звичайно, пропоную вам забратися з мого місця, щоб я могла лишити машину в себе під вікном.
- Я уступлю вам мєсто только потому, што ви дєвушка! Ясно?

І от наче чемний чоловік, наче вшанував представницю слабкої статі, але в нього ТАКИЙ московський прононс, що я аж відчувала, як адреналін вприскується мені в кров, що я вже не бачу чемного дядька, а бачу ворога. Мені це дуже не подобається, я надзвичайно не люблю ненавидіти людей, але я не можу не визнати: моє ставлення до росіян змінилось( і я дуже чекаю на розв'язання всіє цієї кризи, щоб я вже могла почати щось робити з цією ненавистю в сердині себе. До завершення в мене немає жодного шансу на перемогу(

Comments

( 12 comments — Leave a comment )
lj_val
Mar. 22nd, 2014 09:23 pm (UTC)
А меня сегодня, как раз напротив, женщина-водитель так раздосадовала. Хотя формально, по правилам, она была права. Я со второстепенной выезжал – не пустила зараза.

А еще товарищ сегодня удивил. Он себе две ленточки к рюкзаку привязал: голубую и желтую, как на украинском флаге, – и ходит везде с ними. В знак протеста против присоединения Крыма. Но таких не много тут "несогласных".

Российский Яндекс очень порадовал. Он российским пользователям будет показывать Крым российским, а остальным – украинским. И нашим, и вашим – всем спляшим.
madam_liberty
Mar. 24th, 2014 02:53 pm (UTC)
товаришу респект! вітаю й вшановую усих, хто не лише наважується мати власну позицію, а й знаходить в собі сили її виражати. особливо в меньшості. а 4%* - це дуже мало

*Переважна більшість росіян - 93 % - підтримує анексію Криму Росією, з них 80 % - навіть якщо доведеться почати війну.
Про це свідчать результати опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки (http://wciom.ru/index.php?id=459&uid=114754).
Лише 4% учасників опитування негативно ставляться до входження півострова до РФ.
lj_val
Mar. 24th, 2014 08:47 pm (UTC)
Если по мне, то вся эта борьба за территории, скорее свойственна животным. Закон джунглей. Одно государство ослабло - другое у него кусочек оттяпало. А, может, этот кусочек сам решил отделиться и войти в состав другого, более сильного, государства.
А может, это государство вовсе не сильное, а за счет отделения кусочка пытается самоутвердиться.

Если продолжать эту мысль дальше, получается что все беды от государств и их звериных повадок. Не находите? Все государства не могут быть хорошими. Должны быть плохие. Хищники же тоже нужны. Волки, например, - санитары леса.
madam_liberty
Mar. 24th, 2014 10:26 pm (UTC)
держави складаються з людей. звичайних. із головою на плечах. і ось ці люди не просто миряться з рішеннями своєї влади, а вони ці рішення підтримують і схвалюють! я не розумію, як в цих людях перемиагає оте звіряче, оте імперське бажання нових земель. адже серед цих людей є жінки, в яких є сини. невже їм не шкода своїх діточок, які будуть змушені брати зброю до рук і йти на війну? невже їм не шкода себе й своїх близьких, які можуть загинути у терактах - наслідках загарбницької діяльності їх держави?

в мене сьогодні була дискусія з однією розумною людиною. от він вважає, що це колективне несвідоме, що воно в людях сильніше за потребу відчувати безпеку. і от воно й витісняє саму здатність людини думати і чинити опір злочинцям.

мабуть, він має рацію. але така теорія людей не вибачає, не робить їх ліпшими в моїх очах. лише підвищує цінність тих, хто лишається людиною й зберігає розум. як у тому віршику з мого дитинства:

if you can keep your head
when all about you
are losing theirs
and blaming it on you
...
yours is the earth
and everything that's in it
and - which is more -
you'll be a man, my son

by R.Kipling
lj_val
Mar. 25th, 2014 04:51 pm (UTC)
Теракты случаются практически во всех государствах. Каждое государство, даже самое что ни на есть справедливое, кого-то гнобит.
madam_liberty
Mar. 25th, 2014 06:31 pm (UTC)
тоді я вам раджу порівняти терористичну активність в Росії та в Україні та кількість і важкість жертв. напевно ви не здивуєтесь різниці, вбачаючи відмінність зовнішньої політики (яка в Росії подекуди переходить у внутрішню) цих двох держав.
lj_val
Mar. 25th, 2014 07:48 pm (UTC)
Конечно, статистика разная. Израиль - тот вообще, наверное, рекордсмен. А по числу жертв Штаты всем фору дадут - у них вон сколько людей в башнях-близнецах погибло. Но о чем это говорить? Кто-то гнобит больше, кто-то меньше. Но каждое государство кому-то поперек горла. Разве нет? Каждое государство защищает одних и гнобит других.

Я к тому, что государство (любое) - это всегда плохо. Но без него, наверное, было бы жить еще хуже.
madam_liberty
Mar. 25th, 2014 08:56 pm (UTC)
шановний, держава ще саджає правопорушників у в'язницю, чим викликає спротив злочинців і бажання в них помститися прокурору, слідчому, свідкам... так, держава утискає інтереси злочинців. але це не значить, що держава погана. це значить, що вона діє в рамках своїх державних повноважень.

але коли одна держава втручається у справи громадян іншої держави і утискає їх права та інтереси, вона викликає в останніх праведний гнів та наражає на небезпеку власних громадян. тоді така держава є погана.

але жах ситуації, яка склалась, полягає в тому, що погана держава Росія має щиру підтримку в своїх громадян, що змушує власне мене ставитись погано не тільки до такої держави вцілому, не тільки до керівництва її, а до усієї громади і кожного another brick in the wall зокрема. принаймні до того моменту, поки я не переконаюсь в людяності й адекватності певної особи.
lj_val
Mar. 25th, 2014 09:48 pm (UTC)
Но Вы ведь, если услышите, что, допустим. соседи избивают маленького ребенка, наверное, тоже попытаетесь как-то вмешаться в ситуацию.
Почему Россия не может вмешаться.

Хорошо, для Вас Россия плохая, а для большинства Россиян, которые поддерживают действия Путина - хорошая. Что с того.
У каждого своя правда, своя точка зрения.
madam_liberty
Mar. 25th, 2014 10:27 pm (UTC)
бляяяяяяяя
росіян в Україні ніхто не бив!!!! росіяни в Україні - не маленькі діти!!!! ваші аналогії неприпустимі!

якщо ви надаєте перевагу аналогіям, дозвольте запропонувати більш відповідну ситуації.

от ви йдете собі додому. чуєте, що кричить жінка у сусідній квартирі. нормальна людина зупиниться, спробує дізнатися, чи потрібна допомога, якщо вважатиме потрібним - викликає міліцію, навіть дочекається, коли міліція приїде, дасть пояснення, переконається, що все вирішилось добре, може, навіть, буде свідком, якщо було скоєно правопорушення, й піде собі далі.

НЕнормальна людина виламає двері, вислухає спочатку матюки від сімейної пари, яка практикувала може дещо незрозумілий декому жорсткий секс, потім вислухає запевнення дружини, що нічого злого їй такі дії чоловіка не заподіяли, а потім заборонить доступ у квартиру міліції, яку вже викликали інші сусіди й навіть сам господар щодо протизаконного вторгнення до його домівки, а потім візьме голу жіночку за волосся і потягне до себе додому! захищати! ще й дорогою буде крити матюки й погрожувати міліції гранатою з відірваним кільцем, мов, якщо зачепите - підірву нахуй увесь дім!

звичайно, друзі НЕнормальної людини, які в неї вдома вже п'яту пляшку горілки почали, дуже зрадіють приєднання до їхньої компанії прекрасної голої незнайомки й вважатимуть НЕнормальну людину правою й такою, що вчинила дуже добре! може, навіть сама та гола жіночка спочатку радітиме, адже якщо вона любить жорсткий секс, то саме його вона там і матиме. навіть якщо дружина цієї НЕнормальної людини не схвалить цього широкого жесту, але хто ж її питає? нехай сидить на кухні й мовчить, вона у меньшості!

так, в кожного з діючих осіб цієї постановки своя правда і своя точка зору. але є ще об'єктивна правда й точка зору. і є ще закон. і я б була дуже щаслива, аби закону дослухалися та виконували всі. і тих, хто цього не робить, або схвалює, коли цього не роблять інші, я вважаю і вважатиму надалі злочинцями і нелюдями.

і того суддю, який порушив закон, який мав захищати, вважатиму злочинцем. і тих, хто такого суддю вбив, вважатиму злочинцями і нелюдями. навіть якщо вони українці і патріоти.
lj_val
Mar. 26th, 2014 08:51 pm (UTC)
Уф! Как же Вы близко к сердцу все воспринимаете. Прямо жЫвотное какое-то описали))) Ужас
lj_val
Mar. 25th, 2014 09:50 pm (UTC)
Конечно, преступникам не нравится. Вот в Украине "хлопнули" судью
http://pavel-shipilin.livejournal.com/230882.html
( 12 comments — Leave a comment )

Profile

corner
madam_liberty
madam_liberty

Latest Month

May 2014
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by Ideacodes