madam_liberty (madam_liberty) wrote,
madam_liberty
madam_liberty

декілька слів про захист росіян та українців

Російська мова в україні - ДРУГА за вживаністю ПІСЛЯ української: російську вважають рідною 29,6% громадян України. Закон "Про засади державної мовної політики" (який я наголошую! не було скасовано!) російська мова набула статус державної в ряді регіонів та АР Крим. У відсотковому відношенні кількість російських шкіл в Україні перевищує відсоток громадян російської національності. Крім того, в Україні існують 14 російських державних театрів, музей російської культури в Києві, дитячі садки.

У Росії мешкають майже 4 мільйони українців, але ЖОДНОЇ української школи або дитячого садка на території РФ не існує. Пояснюється це тим, що начебто "
запросов на учреждение полноформатных школ со стороны родителей и общественных организаций в федеральные и региональные органы управления образованием практически не поступает." (за ствердженням Міністерства іноземних справ РФ - http://www.otechestvo.org.ua/main/20094/2836.htm)

гори в пеклі, йобаний захисник! якщо ведеш загарбницку діяльність, то хоча б май сміливість це визнати, а не ховайся за благородною гуманітарною місією!
Tags: Путин_гори_в_аду_пидорас!
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments